Nasze projekty

Na zakończenie zajęć w Klubach Aflatoun prezentujemy zrealizowane projekty.

Projekt 'Promocja naszej szkoły w Jabłowie'

Szkoła Jabłowo

09.10.2017

"Promocja naszej szkoły w Jabłowie"

FESTYN RODZINNY

Agnieszka Wróbel

02.10.2017

Tak się bawi Aflatoun w Rywałdzie!

Grzegorz Jastrzemski

02.10.2017

Tak się bawi Aflatoun w Rywałdzie!

Jeśli ktoś uczestniczył w zajęciach Klubu lub miał okazję zaznać atrakcji zielonej szkoły, to nie miał prawa się nudzić. Przykładem tego może być klasa VI z Rywałdu, której entuzjazm i kreatywność widoczna jest na zdjęciach. Było naprawdę kolorowo!

Projekt film - Rywałd - klasa 6

Grzegorz Jastrzemski

02.10.2017

Projekt, który realizowała klasa VI, polegał na stworzeniu filmu poklatkowego o tematyce ekologicznej.

Poznajemy nasz świat

Joanna Szyca

05.07.2017

Projekt "Poznajemy kraje świata" realizowany był przez trzy dni po trzy godziny. Uczniowie byli podzieleni na grupy wg klas. Każda grupa przygotowywała informacje o krajach z wylosowanego wcześniej kontynentu. Pierwszego dnia uczniowie wykonywali plakaty na temat różnych krajów świata.  Drugiego dnia uczniowie przygotowwywali potrawy charakteryzujące dany kontynent. Na koniec dnia zasiedli do wspólnego posiłku i smakowali różnych dań. Na zakończenie projektu - trzeciego dnia wyświetlono prezentację zawierającą mnóstwo zdjęć z naszych działań w projekcie. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje kontynenty w formie wcześniej przygotowanych plakatów i prezentacji multimedialnych, klasa trzecia przygotowała piękne przedstawienie "Murzynek Bambo". Punktem kulminacyjnym była nauka tańca "Belgijki".

Uczniowie projektu bardzo dobrze bawili się uczestnicząc w projekcie. Najbardziej podobało im się przygotowywanie potraw z różnych krajów świata. Poprzez zabawę wynieśli dużo nowych wiadomości, które będzie można przekazać w przyszłości pozostałym uczniom szkoły. 

Projekt - klub nr 9 - Bobowo

Krzysztof Połom

29.05.2017

Nasz klub Aflatouna zdecydował, że zbuduje karmniki dla ptaków. Uczestnicy zorganizowali materiały oraz narzędzia niezbędne do pracy i ostro zabrali się do pracy nad konstrukcją karmnika.